Pierwsza porażka, kolejne zwycięstwo.

We wtorkowym meczu Polska - Bułgaria polegliśmy z wynikiem 3:1. Reprezentacja Bułgarii to bardzo mocna i dobra drużyna. Po przegranej z nami na mistrzostwach świata postanowili nam dokopać i właśnie to zrobili. Przeciwnicy byli bardzo pewni siebie. Popełniali błędy ale nie aż tak istotne i ważące jak Biało-Czerwoni. Owszem, mieliśmy kilka dobrych a wręcz wymarzonych akcji ale to było za mało jak na tak dobrych przeciwników.Po meczu z Bułgarią polscy siatkarze nie mają powodów do radości
We wczorajszym spotkaniu Polska - Argentyna, nasza drużyna otrząsnęła się z porażki i wygrała w pięknym stylu 3:0. Tym razem dla przeciwników byliśmy bezlitośni. Biało-Czerwoni zbierali punkt za punktem... Z meczu byli bardzo zadowoleni, co też widać na poniższych zdjęciach. Myślę, że wygrana z Argentyną umocni wiarę w polską siatkówkę. 
14 komentarzy :

 1. Może i umocni wiarę, ale trzeba przyznać, że dobrze, że przegraliśmy. Chłopaki ochłonęli i może nie będą już tak gwiazdorzyć, bo z podejściem 'złoto jest nasze' szybko możemy odpaść. Ale z podejściem 'złoto nam się należy, walczmy o nie' dojdą do finału. Ale to olimpiada, niczego nie można być pewnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uważam, że oni nie chcą mieć "na sobie" presji, którą my wszyscy na nich nakładamy. Przecież sam Zbigniew Bartman nie chciał aby "pompować ten balonik." Nasze Orły podchodzą z respektem do swoich przeciwników.

   Usuń
  2. Zgadzam się z Tobą chupa Chups - zbyt dużą presję mają na sobie, ta jedna póki co ( i mam nadzieje jedyna) porażka uświadomiła kibicom, że nie jesteśmy niepokonani. Mimo wszystko, nie należy się cieszyć z wygranej, skoro nadal jest niepewna, dlatego trochę denerwują mnie besty typu: złoto jest nasze. Bo później może być tylko duże rozczarowanie. A chłopaki już są naszymi mistrzami, nie wolno o tym zapomnieć.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że wygraliśmy z Argentyną :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji wczoraj obejrzeć meczu i nie wiedziałam jakim wynikiem się skończyło ;) Oo a tu wygrali :) Pozdrawiam, Optymistyczna

  OdpowiedzUsuń
 5. Polska reprezentacja jest naprawdę świetna ! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wstyd że przegraliśmy z bułgarią.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasem trzeba ponieść porażkę. Ale nasi siatkarze nie poddają się i walczą do końca.

  OdpowiedzUsuń
 8. Może i przegraliśmy, ale i tak jesteśmy mistrzami i Bułgaria tego nie zmieni, siatkówka powinna być sportem narodowym!
  Dobra notka, zapraszam do siebie , byłabym wdzięczna gdybyś dodała komentarz, lub mój blog do obserwowanych, jeśli oczywiście Ci się spodoba! :) Z góry dziękuję za wejście. (itssoridiculous.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka