Miłe spotkanie :)

Moje możliwości zadziwiają mnie coraz bardziej. Świat wokół mnie tak szybko się zmienia, a ja o dziwo za tym wszystkim nadążam. Tylko bliskie mi osoby ciągle zostają na swoim miejscu. Oprócz rodziny, najbliżsi są mi przyjaciele. Bernadeta R., Sylwia O., Sylwia S., Sylwia S, Zuza Z., Gabi P.  Bez nich świat byłby nudny, szary, bez koloru, bez wyrazu, bez emocji, bez sensu. One a tak naprawdę oni <bo pominęłam tu niektóre nazwiska> napędzają mój świat. Dają mi energię. Są inspiracjami i wzorem do naśladowania. 
 Dziś spotkałam osobę z którą wcześniej sporo mnie łączyło. Kiedy tylko go ujrzałam, oczy mało nie wyleciały mi z orbit, a kiedy się odezwał serce zaczęło bić jak oszalałe. Kompletnie nie spodziewałam się go tu, w tym miejscu i o tej porze. Zaskoczył mnie i to na maksa. Pogadaliśmy, ale niestety nie za długo bo oboje śpieszyło się nam do domów. On odjechał w przeciwnym kierunku niż w którym zmierzałam ja. W każdym razie miło było go spotkać, bo tak jakoś odżyły we mnie wspomnienia i te wszystkie emocje, odżyła dawna ja i te wspólne chwile.

5 komentarzy :

 1. przyjaciele są bardzo ważni, to fakt :) mi też zawsze przyspiesza trochę serce, gdy tylko widzę swoją pierwszą miłość...

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjaciele to nieodłączny kawałek Twojego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj cos ostatnio mało notek xddd nadrób to~

  OdpowiedzUsuń
 4. haha jak widzę ostatnio wszyscy spotykają swoje dawne miłostki! :D HAHAHAHAHA

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka