Kobieta jest jak kot... Lubi ciepło i wylegiwanie. Ma swoje własne drogi a jednocześnie wie na czyich kolanach czuje się najlepiej.


Czuję się tak jak kiedyś... Cholerna tęsknota, ale taka jakby nie tęsknota. Jakby On był nieobecny. Jakby nie był mój. Mam wrażenie, a raczej poczucie, że tymczasowo nie ma Go w moim życiu. Czekałam na wiadomość i czułam jakbym miała jej nie dostać, aczkolwiek wiedziałam, że dostanę. Byłam pewna!
Mam w sobie taką pustkę... Wiem, że to tymczasowe i że minie, ale to uczucie jest nie do wytrzymania. Pustka pojawia się, kiedy Jego nie ma. Jakby to On pozostawiał ją po sobie. Takie miejsce, które tylko On może zapełnić. Okropnie mi Go brakuje. Brakuje Jego głosu, Jego uśmiechu, Jego zapachu, Jego dotyku... Brakuje mi wszystkiego. Bez Niego jestem nikim... I nie żebym się nad sobą użalała. Teraz po prostu już rozumiem, że On jest moim całym światem, że tylko dla Niego coś znaczę!

21 komentarzy :

 1. Jedyne wartościowe słowa, które mogę napisać: uzależniona od miłości. :)
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie to... skomplikowane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tęsknota to tęsknota, każdego dopada. A co do pustki, na szczęście to uczucie jest tymczasowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy potrzebuje w życiu kogoś, kto wypełniłby pustkę :/
  KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem na kierunku Technik Organizacji Reklamy. Oj... przeboje z tą nauczycielką mieliśmy. Dowiedziałam się bardzo ciekawych rzeczy na lekcji projektowania np. że rzutnik to kamera i dyrektor nas przez niego obserwuje, że romb to tak naprawdę trapez, ale i tak najważniejsze czego się o sobie samej dowiedziałam to to, że jestem głupsza od kartki (dość ciekawe jest, że po tak miłej uwadze, wstawiła mi najlepszą ocenę za rysunek w całej klasie - aż pełne 3!). Teraz cieszę się, że są wakacje, bo 3h tygodniowo z tamtą panią były mega męką, a przede mną jeszcze 3 lata w tak miłej atmosferze. :)
  Swoją drogą, nie zmusiłabym się do rysowania, gdyby nie presja rodziców no i tez ostatnio czuje się taka 'wypłowoała' wakacje niby dobre, ale człowieka nieźle rozleniwiają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy blog. Zapraszam do mnie.
  Męski blog o modzie i lifestyl'u.

  http://gabriel-data.blogspot.com/

  Obserwacja za obserwację?
  Zaobserwuj, zobaczę zrobię to samo!
  Tylko przypomnij w komentarzu.
  www.gabriel-data.blogspot.com - KLIK
  Fashion Projects

  OdpowiedzUsuń
 7. Tęsknota rzeczywiście potrafi pokazać jak bardzo jest się do kogoś przywiązanym i jak silne jest to uczucie. Gdy jest ktoś blisko to wydaje się, że jest normalnie. Gdy zniknie to tak jakoś pusto właśnie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne słowa. Dopiero kiedy za kimś naprawdę zatęsknimy, potrafimy uświadomić sobie, ile dla nas znaczy.

  OdpowiedzUsuń
 9. piękne słowa kochana.. tęsknota to straszne uczucie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli sama to pisałaś to gratuluję, dobra robota :) Ale to prawda, smutne jest tęsknienie za bliską osobą ;c

  http://patrz-oczami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. wiem, co to tęsknota i że czasami jest ciężko, ale absolutnie nie możesz mówić, że bez kogoś jesteś nikim! Pamiętaj, że jeśli bez kogoś jesteś nikim to nie masz mu nic do zaoferowania... bądź sobą i doceniaj to na każdym kroku, a świat i spełniona miłość będą na wyciągnięcie ręki! :) trzymaj się
  http://etnopsyche.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Nikt nie ucieknie przed tęsknotą, która w końcu dopadnie każdego. Trzeba umieć wypełnić tę pustkę i starać się zapomnieć...

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne, a zarazem smutne słowa... Pustka jest chyba najgorszym stanem w jakim człowiek może się znaleźć. Cóż, trzymaj się! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jakie to piękne *-* Sama chciałabym kiedyś znaczyć dla kogoś wiele :/

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka