Podsumowanie 2011 roku!

Jejku, ile przez ten rok się zmieniło...
Jeszcze 365 dni temu byłam rozwydrzoną 13-latką, a teraz już ustabilizowaną (niezbyt, ale jednak) 14-latką. Poznałam tylu wspaniałych ludzi! Pokłóciłam się z nimi, stałam się ich wrogiem, a później znów się z nimi pogodziłam. Odwiedziłam tyle pięknych miejsc, robiłam tyle fajnych, dziwnych i bezsensownych rzeczy (ach te wycieczki rowerowe i petardy, i jabłka... No i te kolejki w szkolnym sklepiku. - wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi) No i w tym roku założyłam bloga. To była najlepsza w moim życiu świadoma decyzja!


Tak sobie w ogóle myślę, że ten rok wcale nie był taki najgorszy. Nie wszystko poszło po mojej myśli, ale może to lepiej? Może to będzie determinacją, aby w 2012 bardziej się starać? Może przeżyję kolejny koniec świata, spełnię swoje marzenia i będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie? Zobaczymy...
Na razie nie\mam żadnych planów na najbliższe 366 dni, ale mimo wszystko zrobiłam sobie spis postanowień noworocznych takich jak: regularnie biegać, dużo jeździć na rowerze - z tym to nie mam akurat żadnego problemu. Podczas wakacji jeździłam ponad 20 km dziennie - i być bardziej skoncentrowana (może to wydaje się proste, ale nie dla mnie). No i oczywiście dzielnie śledzić mecze Euro 2012!

Mam jeszcze do was takie pytanie. Bycie szczerym to wada czy zaleta? 
Bo już się pogubiłam... 

11 komentarzy :

 1. Według mnie bycie szczerym to zaleta. Sama jestem szczera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerość to jak najbardziej zaleta ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz.. co do szczerości, to według mnie i wada i zaleta. Wszystko zależy od danej sytuacji. Nie zawsze można być szczerym. Czasami trzeba skłamać, zrobić dobrą minę do złej gry. :) Blog masz super.. krótka jest ta notka, ale ciekawa. :) Moje też nie są czasami za długie, ale pewnie nie takie fajne jak twoje :) <3 Obserwuję ten blog, bo lubię czytać blogi o kimś, niż opowiadania. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę super piszesz.Potrafisz zaciekawić..
  Brawo.! ; )
  +dodaję do obserowanych ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerość dla niektórych ludzi jest to zaleta a dla innych wada. Tak jak ostatnio chociaż by na kwejku można było przeczytać tekst: -Masz jakieś wady? -Szczerość ! -Myślę, że to zaleta. -Gówno mnie obchodzi co myślisz. // I ostatnio dotarło do mnie, że jestem czasami za bardzo szczera. :D Ale tyle ludzi mówi, że woli ludzi szczerych jak zakłamanych, więc myślę że to zaleta. : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia w dalszym blogowaniu i wiele wytrwałości w nowym roku;)

  OdpowiedzUsuń
 7. obserwuje twoje wszystkie blogi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za odwiedziny! będę do Ciebie zaglądać :) Szczęśliwego Nowego roku!:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Super artykuł i jeszcze ta szata graficzna mmm...

  zapraszam do mnie :

  http://akcjaa.blogspot.com/

  mam nadzieję że zostniesz moim stałym gościem

  u mnie coś innego blog pisany przez chłopaka;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczerość to Zaleta w każdym calu :)

  12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia,
  8784 godzin wytrwałości, 527 040 minut optymizmu,
  31 622 400 sekund miłości w Nowym Roku 2012!

  OBSERWUJEMY?:)

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka