Spacer i refleksje o miłości

Gdy odprowadzałam koleżankę, było jeszcze w miarę jasno. Gadałyśmy i gadałyśmy. W końcu przyszedł czas rozstania. Pomachałyśmy sobie na pożegnanie i każda poszła w swoją stronę. Wtedy sobie pomyślałam: Przebiegnę się. Dobrze mi zrobi. Biegłam i biegłam. Do domu miałam jeszcze pół kilometra. Zmęczona przystanęłam chwilkę i popatrzyłam w niebo. Był już półmrok. Słońce zniknęło za horyzontem, a przydrożne latarnie pomału się zapalały. Na niebie ani jednej gwiazdy, tylko chmury. Pomimo że wiał silny wiatr, one przesuwały się pomału. Zrobiło mi się bardzo zimno. Usta, przedtem gorące nagle stały się mroźne, ale mimo wszystko było mi przyjemnie.
Tak bardzo pragnęłam żeby on był przy mnie. Żeby stał obok i razem ze mną patrzył na zachmurzone niebo. Żeby pomału, niepewnie dotknął mojej ręki, a potem wprost na zimne usta posłał pocałunek. Ale to niemożliwe. On jest kilometry stąd.  Lecz zawsze, gdy jestem sama ciałem, duchem jestem z nim. Już niedługo się zobaczymy!


Jakie to dziwne, kiedy na czyjś widok serce obija ci klatkę piersiową do środka. Kiedy chcesz, aby ten ktoś cię zauważył, spojrzał na ciebie i uśmiechnął się. Potem, nawet kiedy go/jej już niema w zasięgu twojego wzroku to i tak masz tę osobę przed oczami i myślisz o niej, rozmyślasz jakby to było, gdyby... A chwilę potem zastanawiasz się, czy ta osoba odwzajemnia twoje uczucie.
Moi drodzy ja mam tak od 21 lipca 2010 roku, kiedy to poznałam pewnego chłopaka. Naukowcy twierdzą, że miłość od pierwszego wejrzenia dokonuje się w ciągu około 7 sekund. Ja się zakochałam od razu. Ten pewien ktoś to teraz już jeden z mich przyjaciół. Niestety nie widzimy się zbyt często. Mimo wszystko ja nadal żywię do niego głębokie uczucie. Tęsknię.

9 komentarzy :

 1. Oby twoje marzenia się spełniły i może wkrótce "On" pojawi się blisko ciebie..

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za komcia ;)
  I obserwuję oczywiście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za kom.
  Wiesz tak mi się wydaje że Justina mozna krytykowac bo co takie dziecko ma za głos .. i jakoś oiągniącia artystyczne . A te zespoły z duszą te stare są świetne więc maja jakies prawo do komentowania tego co robi ta młodzież .. bo jaka będzie muzyka w przyszłości jak teraz są takie niedorozwoje. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No masz racje .. ale wiesz mi chodzi o to że takie młode super fanki justina które maja po 9 , 10 lat obrażaja wszystko po za nim .. i tego nie moge pojąć .. jak mozna obrażąc nie iem Nirvane czy Boba Marleya ... bo jutin i Hana Montana sa wspaniali O.o

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieję, że ci sie ułoży. hah.. w ciągu 7 sekund. : )
  pozdraawiam i obserwuje.. licze na rewanz.

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie mi się czyta twoje notki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No niby tak ;p
  Ale czasami juz naprawde nie wytrzymuje i tak jade po nich że masakra xD
  I wielkie dzięki za kom.
  Zapraszam serdecznie do odwiedzania mojego bloga regularnie ;D

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka