Zawody i... chłopcy

   Witajcie. Sorki za długą przerwę ale miałam straszecznie zawalony grafik. Na szczęście już trochę przystopowałam.


   Dziś w mojej szkole odbywały się zawody gminne w siatkówkę chłopaków, a więc emocje były niesamowite! Cała szkoła schodziła się na przerwach na salę gimnastyczną, aby podziwiać i dopingować swoją drużynę. To dało efekty. Nasza szkoła po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce! Mamy Super Chłopców! Mocne serwy, ściny i przede wszystkim współpraca. Zero nerwów i gra na luzie to jest to. Inne drużyny były strasznie zdenerwowane i spięte, więc traciły punkty. Gdy ktoś zepsuł piłkę, koledzy go wyzywali i ogólnie byli dla siebie bardzo niemili. Pewnie presja publiczności. Nasza drużyna jednak się wspierała. Z zepsutej piłki się śmiali i mówili, że następna na pewno będzie lepsza. Pocieszali, że przecież każdemu się zdarza. To było ich determinacją.
Trzeba też przyznać, co jak co, ale gości mieliśmy przystojnych. Nasi chłopcy też są spoko, ale z pobliskich miejscowości zawitały u nas mega ciasteczka!
   Oby więcej takich imprez.

5 komentarzy :

 1. heh i takie podejście jest dobre ;)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas ostatanio tez były zawody .. nowa hala i ogólnie to trzeba szaleć .. nasze chłopaki oczywiście 1 miejsce ^^ teraz jedemy do Kamienia ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. heh .. oj watpie u nas na razie ręczna ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam właśnie takich chłopców jak ci co przybyli na zawody do was :C A kiedy gramy na w-f z nimi(że dziewczyny) to każdej się odechciewa. Bo oni coś takiego:
  -Jak ty to ***** robisz?
  -Do kogo ty podajesz?
  -Co ty robisz de**lu !!

  Motywację do gry mamy super :C

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka