"Ufam Ci"

  Moje możliwości zaskakują mnie coraz bardziej. Jak się jednak okazuję, "żelazne" zasady wcale nie są takie żelazne. One nas nie ograniczają a uskrzydlają. Wystarczy przepuścić je przez pryzmat własnej osobowości a być może okaże się, że potrafisz więcej. Nie warto bać się przyszłości bo i tak będzie co ma być. Nie oznacza to jednak, że nie możemy decydować jak ta przyszłość ma wyglądać. Otóż możemy, bo każdy jest kowalem własnego losu. Dlatego te żelazne zasady warto podciągać według siebie i bliskich osób tak żeby nikogo nie krzywdzić. Do takiego wniosku doszłam zaraz po tym jak odczytałam wiadomość "Ufam Ci, nie spieprz tego." Kilka słów, a dają człowiekowi do myślenia. Dlaczego akurat ja? Przecież tylu masz znajomych... Przez dość długi czas się nie odzywałeś a jeżeli już to perfidnie, z sarkazmem... No cóż, straciłeś wszystkich, a raczej olałeś. Tak to jest jak się jest kompletnym nołlajfem. Do tego jeszcze to użalanie się nad sobą. Nie cierpię tego i mówię to wprost! Zamiast dostrzegać tylko to co złe, ponure i smutne, popatrz wyżej, głębiej. Ciesz się z każdej rzeczy, najmniejszej drobnostki a życie od razu stanie się piękniejsze.


Ja już postanowiłam. Znalazłam swoje miejsce na świecie i wiem kim chcę w życiu być. Może nie tyle "kim" co "jaka". Dokładnie sprecyzowanych aspiracji jeszcze na przyszłość nie mam, ale wszystkie, jakie tylko pojawią się w mojej głowie będę starała się zrealizować w miarę możliwości. Zrealizować uczciwie z miłością i pasją. Żyje się raz, więc trzeba to życie na maxa wykożystać. Zacznijmy już od teraz :)  7 komentarzy :

 1. mam nadzieję że osoba, do której ten tekst kierujesz weźmie to sobie do serca :)
  uwielbiam tą piosenkę <3

  dostałaś ode mnie maila? wygrałaś 50% zniżki na okulary z Firmoo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze nie wchodziłam na maila ale zaraz to zrobię :) ale się cieszę !!!! :D

   Usuń
 2. Każdy z nas żyje swoim życiem i kieruje nim jak chce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre wpisy tu wstawiasz... Śledzę ( Bosz, jak to brzmi) to, co tu piszesz, od jakiegoś czasu i zachwycam się nie tylko postami... Jaką ty masz boską oprawę graficzną tej stronki *,* zazdrość na całej linii i szacun dziewczyno! Zapraszam do mnie http://raftw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie napisałaś ten post jest taki motywujący w pewnym sensie. Mam nadzieję że ci się uda osiągnąć to co sobie postanowiłaś bo najważniejsze jest się nie poddawać. :)

  http://dorota-nevergiveup.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Leci ode mnie ogromny plus za szlagier Lennona :) W takim razie jeśli potrafisz już ukierunkować swoje szklaki to muszę Ci pozazdrościć bo ja dalej siedzę w tzw. czarnej dupie..
  Dodam, że u mnie nowy post i jeśli masz ochotę wpadnij tak jak ówcześnie i pozostaw opinię, nie ukrywam, że każda jest dla mnie na wagę złota :)

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka