Forrest Gump

 
 
  Film, który oglądałam już jakiś czas temu, ale uznałam, że warto się podzielić moim zachwytem nad tą produkcją.
  Jest to mieszanka wybuchowa wszystkich gatunków. Film jest wzruszający, zabawny, momentami wręcz śmieszny, że aż straszny. Zostały w nim zawarte wszelkie wątki. Od miłosnych, poprzez rodzinne, aż do wojennych i biznesowych.
 A kimże jest Forrest Gump? Ot to taki niepozorny, grzeczny i wychowany według zasad swojej matki chłopiec. Poznajemy go jako dorosłego mężczyznę siedzącego na ławce, który całkowicie przypadkowym osobom opowiada historię swojego życia. Nie ma żadnych tajemnic, nie pomija pikantnych szczegółów, jest szczery i otwarty na nowe znajomości jak mało kto.
  Jego życie zaskakuje coraz bardziej z każdą płynącą minutą filmu. Forrest dzięki swojemu szczeremu podejściu do świata zyskuje mnóstwo przychylności z jego strony. Ale żeby nie było tak różowo, pojawiają się także momenty przykre. Mimo upadków podnosi się, jest w stanie zrozumieć wszystko i nadal jest ciekawy świata. Pragnie poznawać wszystko co nowe i nieznane. Gwarantuję wam, że takiego człowieka nie spotkacie nigdzie, poza tą wyjątkową historią tego wyjątkowego człowieka.
 
  
  "Poznasz głupiego po czynach jego"

24 komentarze :

 1. Ja nie oglądałam tego filmu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. widziałam film, czytałam też książkę- jednym słowem, jestem w tym obcykana. I za każdym razem tak samo mocno to przeżywam- to naprawdę niesamowita historia. Pokazuje, moim zdaniem, psychikę człowieka uznanego przez społeczeństwo za idiotę, wyróżniającego się- ale pokazuje z całkiem innej perspektywy niż zazwyczaj o tym myślimy. zwłaszcza niektóre komentarze w filmie są po prostu rozbrajające i przeszły do klasyki. Zapomniałaś tylko wspomnieć o jego dziewczynie- hipisce, moja ulubiona postać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest nawet książka? :o O tym nie wiedziałam, a chciałabym przeczytać i zapewne to niedługo zrobię :P

   Usuń
 3. Nie widziałam tego filmu, ale możliwe, że obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się, może wieczorkiem obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Filmu nie ogladalam, ale dzisiaj go obejrzę, bo będę mieć trochę czasu wolnego. Lubie filmy o takiej tematyce i wnoszące coś do naszego życia. Mi się podobal film "Choć goni nas czas".

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię ten film. Podobają mi się w nim cytaty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie oglądałam tego filmu, ale pewnie obejrzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. O tak film świetny, oglądałam. :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Genialny film, oglądałam już parę razy. Mimo to, jeszcze mi się nie znudził. Za każdym razem przezywam tak samo historię głównego bohatera. Po pierwsze jest śmieszny, bardzo się na nim uśmiałam. Poza tym pokazuje,że człowiek z zaburzeniami umysłowymi odrzucony przez społeczeństwo może się w tym świecie odnaleźć. A ponadto odnosi sukces. Forrest może i ma niski iloraz inteligencji, ale też i niesamowite szczęście. Jest to jeden z moich ulubionych filmów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z tobą :) i również zaliczam ten film do listy ulubionych!

  OdpowiedzUsuń
 11. "Forrest Gump" jest jednym z moich ulubionych filmów. Nie wiem ile razy już go obejrzałam. Mimo że znam film na pamięć to nie mam ochoty go przewijać :)
  A.

  OdpowiedzUsuń
 12. Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś fajnego filmu do obejrzenia z siostrą na jej urodzinach. Kiedy tylko przeczytałam tę notkę, stwierdziłam, iż poszukiwania zakończone. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wstyd się przyznać nie oglądałam ale może czas to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie oglądałam tego filmu, ale brzmi zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Oglądałam w zeszłym roku i już nic nie pamiętam...

  OdpowiedzUsuń

1 komentarz tutaj = 1 komentarz na Twoim blogu!
Dziękuję ♥

Create your space © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka